מצלמות אבטחה בקריות, מדריך לרוכש

מצלמות אבטחה בקריות, מדריך לרוכש

מצלמות אבטחה בקריות הן כבר מזמן לא בגדר מותרות. כל בית, כל בית עסק וכל מפעל יודע כי מצלמות האבטחה חשובות לביטחון הרכוש והשוהים במבנה. כל בית וכל עסק המעוניין להימנע מפריצות כמה שניתן מתקין מצלמות אבטחה לצד אמצעי מיגון נוספים. מצלמות אבטחה בקריות הן הכלי הטוב ביותר לקבל מידע על המתרחש בבית או בעסק, ולפקח גם מבלי להיות נוכח באותו המקום. למצלמות אבטחה שימושים רבים שונים והן יכולות לענות על צרכים מגוונים בעבור בעל העסק או הבית.

מי זקוק למצלמות אבטחה בקריות?

אם כך, מי באמת זקוק למצלמות אבטחה בקריות?

  • רבים מאיתנו מחזיקים בביתנו מגוון רחב של מוצרים יקרי ערך כמו פלזמות, טאבלטים, מחשבים ניידים או סלולארי יקר המהווים פרצה לגנב. אמנם מכשירים אלו ניתן לקנות חזרה באם הם נגנבים, אך אף אחד לא ימנע את עוגמת הנפש הנוצרת בגין גניבה של תכשיטים שעברו במשפחה מדור לדור, או תמונות ישנות ששכבו במצלמה. בתים רבים מעוניינים למנוע עוגמת נפש זו ולכן מתקינים מצלמות אבטחה בקריות. לחילופין, מצלמות אבטחה יוכלו לשמש גם ככלי לצפייה במטפלת שהחלטתם לשכור בעבור הילדים, או בעבור אדם מבוגר ולבדוק כי העניינים בבית מתנהלים כשורה, גם כאשר אינכם נוכחים.
  • בעלי עסקים רבים מחזיקים ציוד יקר ערך בחנות או במחסן ולרוב ההכנסות של אותו היום ולעיתים של כמה שבועות אחורה נותרים בקופה. על מנת להגן על רכוש חשוב זה, יש צורך בהתקנה של מצלמות אבטחה. נוסף על כך מצלמות אבטחה יכולות לספק לבעל העסק מידע על הקורה בעסק בעת שאינו נמצא במקום ולמנוע ונדליזם או גניבות של עובדים במקום.

מצלמות אבטחה גלויות

מצלמות אבטחה בקריות נחלקות לשני סוגים עיקריים: מצלמות אבטחה גלויות ומצלמות אבטחה סמויות. מצלמות האבטחה הגלויות נחלקות לשני סוגים גם כן: מצלמות צינור/אינפרא ומצלמות כיפה/דום. שמם של מצלמות האבטחה ניתן להם על פי הצורה והפונקציונאליות של המצלמה. למצלמת אבטחה צינור ישנה צורה מאורכת המזכירה צינור, ואילו מצלמת אבטחה דום הן עגולות, בצורת כיפה קטנות וקומפקטיות יותר. מצלמות אבטחה צינור ניתן לרכוש גם עם ראיית אינפרא אדום למקרים בהם יש צורך בצילום לילה, או במקרים בהם אין כמעט תאורה במקום. כמן כן, ניתן לחבר מצלמות אלה אל רשת האינטרנט, ולצפות במתרחש במקום מרחוק על צג המחשב הביתי.

מצלמות אבטחה סמויות

הסוג השני של מצלמות אבטחה בקריות, המצלמות הסמויות נחלק גם הוא למספר סוגים:

  • מצלמות IP: מצלמות אשר מחוברות אל רשת האינטרנט ופועלות כיחידה עצמאית.
  • מצלמות אינפרא אדום: מצלמות המתאימות לצילום בלילה, או כאשר התאורה מעומעמת.
  • מצלמות סמויות מסוג גוף: מתאימות למקומות בהם יש צורך בצפייה מאוד ממוקדת ולמרחקים גדולים.
  • מצלמות כיפה: סוג המצלמות הנפוץ והנוח ביותר בשוק. 
ליעוץ ראשוני חינם חייגו - 0508541640