מצלמות אבטחה – מעניקות לך שקט נפשי

מצלמות אבטחה – מעניקות לך שקט נפשי

אחד הדברים הכי חשובים לנו, הוא הביטחון שלנו, ושל הדירה שלנו. הרכוש היקר לנו ביותר נמצא בבתינו, והכי חשוב, היקירים הקרובים לנו ביותר. לצערנו הפריצות לא ניתנות למניעה מוחלטת, אבל אפשר לעשות מה שניתן בכדי לנסות ולמנוע את הפריצות. אחד הגורמים שבהחלט עוזרים במניעת פריצות הוא מצלמות אבטחה. מצלמות אבטחה הן היום חלק בלתי נפרד מהרבה בתים בישראל. מצלמות אבטחה הן שיעניקו לנו את השקט הנפשי לדעת שאנחנו שומרים על הבית שלנו, על הרכוש שלנו, ועל יקירינו. אם אתם גרים באזור הצפון וחושבים לקנות מצלמות אבטחה לבית, חפשו עכשיו מצלמות אבטחה בקריות באינטרנט.

 

יתרונות של מצלמות האבטחה

למצלמות אבטחה מגוון רחב של יתרונות. יתרון בולט הוא שהן למטרת "למען יראו ויראו" פורצים רבים בתכנון הפריצה נתקלים במצלמות אבטחה. במידה והם בשלב התכנון הסיכוי נמוך שהם יוציאו את הפריצה לפועל ולרוב הם יפסחו על בתים בעלי מצלמות אבטחה. במידה והם גילו על המצלמות בזמן הפריצה, הסיכוי גבוה שהם יעזבו את המקום במיידי וזאת מהפחד להיחשף למצלמות ולהיתפס. כמובן שכאן מגיע היתרון השני, שבו תוכלו לדעת שהמצלמות המוצבות בבית שלכם יקלטו את הפורצים ותוכלו לזהותם מהר מהרגיל ולמסור אותם למשטרת ישראל על מנת שיתנו את הדין.

 

סוגי מצלמות אבטחה

קיימים סוגים רבים של מצלמות אבטחה, חלקן פשוטות יותר חלקן מתוחכמות יותר. מומלץ להקדיש תקציב למצלמות אותן תרצו לרכוש, ולבחור את סוג המצלמות על פיו. להלן סוגי מצלמות אבטחה:

  • מצלמות סטטיות – אלו הן המצלמות הרגילות שאתם מכירים. קטנות וקומפקטיות.
  • מצלמות PAN - אלו מצלמות אשר מסתובבות על צירן. הן מתאימות בעיקר לאזורים רחבים מאוד אשר לא כל האזור נקלט בעדשת המצלמה. לשם כך הן מסתובבות על צירן על מנת לקלוט את כל האזור.
  • מצלמות אינפרא אדום – אלו הן מצלמות בעלות טכנולוגיית האינפרא האדום המשמשת לראיית לילה. כאשר הלילה יורד, האינפרא האדום מצליח לקלוט גם בחשיכה מוחלטת את המצולם. מצלמות אינפרא אדום שימושיות בהחלט לחצר בתים, אשר לא מוארות בזמן הלילה.
  • מצלמות חבויות - מצלמות אלו הן בעצם מצלמות הנמצאות בגוף שאינו נראה כמצלמה. וזאת על מנת שלא ידעו כי מצלמה קיימת בשטח. קיימות מצלמות חבויות לדוגמה, הנראות כגלאי עשן.

 

גרים בצפון? חפשו מצלמות אבטחה בקריות והתקינו מצלמות בהקדם

ללא ספק מצלמות אבטחה הן חלק חשוב שיכול למנוע פריצות רבות. כמו כן גם אם בוצעה הפריצה, המצלמות הן שיעזרו לנו בזיהוי מהיר של הפורצים ובתפיסתם והסגרתם למשטרה. בסופו של דבר מצלמות אבטחה הן שיעניקו לכם את השקט הנפשי לדעת שיש לכם ביטחון לבית. חפשו עכשיו מצלמות אבטחה בקריות והזמינו מצלמות אבטחה. המצלמות מותקנות על ידי חברות מצלמות אבטחה בקריות היכן שתרצו להציבן. בהתאם לתקציבכם תוכלו לבחור גם את סוג המצלמה שתרצו מהמגוון הנמכר.

ליעוץ ראשוני חינם חייגו - 0508541640