כל מה שרציתם לדעת על אינטרקום ובקרת כניסה

כל מה שרציתם לדעת על אינטרקום ובקרת כניסה

בשנים האחרונות אנו עדים למערכות מיגון משוכללות יותר וטובות יותר הצצות בשוק, על מנת להעניק לנו את ההגנה המושלמת. אחת ממערכות המיגון הפופולאריות ביותר היא האינטרקום. האינטרקום אמנם אינו מגן על המבנה בפני פריצות, אך תפקידו לאפשר ניהול של שיחה עם העומד בשער מרחוק ולסנן את הנכנסים והיוצאים מהמבנה. בבואנו לרכוש מערכת אינטרקום ובקרת כניסה עלינו לבדוק מספר פרמטרים חשובים:

  • אחריות: חשוב מאוד לוודא כי החברה אשר מתקינה לנו את מערכת האינטרקום תעניק לנו אחריות מקיפה הכוללת שירותי מענה ותיקונים במידת הצורך לתקופה של לפחות שנה אחת.
  • אמינות: חשוב מאוד לוודא כי החברה ממנה אנו רוכשים את האינטרקום היא אמינה ומבטיחה מוצרים איכותיים. איננו רוצים להתקע עם מערכת אינטרקום ובקרת כניסה שתפתח תקלות במהרה.
  • המלצות: נסו לגייס המלצות על החברה אשר מתקינה בעבורכם את האינטרקום. סביר להניח כי אם אחרים היו מרוצים, גם אתם תהיו מרוצים מן השירות.
  • שירות תיקונים יעיל ומהיר: אינטרקום ובקרת כניסה אינם יכולים להיות תקולים למשך זמן רב, ולכן חשוב כי שירות התיקונים שמציעה החברה יהיה יעיל ומהיר ככל שניתן.

אינטרקום ובקרת כניסה בשילוב של מצלמה

על מנת לבחור את מערכת האינטרקום ובקרת כניסה המתאימה ביותר בעבורכם עליכם להכיר גם את התוספות השונות שניתן לחבר למערכת האינטרקום על מנת להפוך את הבקרה על הנכנסים לשטח הבניין ליעילה וטובה יותר.

באפשרותכם לרכוש מערכת אינטרקום ובקרת כניסה בשילוב עם מצלמה. מצלמת הוידאו יוצרת תמונה ברורה של מי שעומד בחוץ ומבקש להכנס לשטח הבניין ומאפשרת ביצוע של שיחה קולית באיכות גבוהה. איכות התמונה הגבוהה המתקבלת מן המצלמה ואיכות השמע המצויינת המתקבלת ממכשיר האינטרקום מאפשרים לנו לקבל תמונה טובה יותר על העומד בדלת ולקבל החלטה טובה הרבה יותר האם לדחות אותו או להכניס אותו לשטח המבנה. המצלמה המשולבת במערכת האינטרקום מאפשרת לנו לקבוע בצורה טובה יותר האם מדובר במתחזה, או שמא האדם עימו אנו מדברים הוא האדם האמיתי.

אינטרקום ובקרת כניסה בשילוב של קודן

האפשרות השניה לתוספת למערכת אינטרקום ובקרת כניסה היא הקודן. שימוש בקודן ביחד עם מערכת האינטרקום היא אחת האפשרויות הטובות ביותר למנוע כניסה של זרים למבנה. ניתן להגדיר בקודן קוד מסויים, שרק בעת הקשתו תיפתח דלת המבנה. מי שאינו יודע את הקוד נאלץ ללחוץ על כפתור המשמיע צלצול בתוך המבנה, ולהמתין שיפתחו לו את הדלת.

אינטרקום ובקרת כניסה בשילוב של אמצעי זיהוי נוספים

אמצעי עזר נוספים שניתן לשלב עם מערכת אינטרקום ובקרת כניסה הם התקנת מערכות המאפשרות זיהוי באמצעות טביעת אצבע או קול. טביעת אצבע או קול של אדם אינם ניתנים לחיקוי, מה שהופך את ההגנה ואת הכניסה למבנה למאובטחת ברמה גבוהה ביותר. 

ליעוץ ראשוני חינם חייגו - 0508541640