למה משמשות מערכות של אינטרקום ובקרת כניסה?

למה משמשות מערכות של אינטרקום ובקרת כניסה?

כולנו מכירים ונתקלים מידי יום ביומו במערכות של אינטרקום ובקרת כניסה. המערכות הללו, בין אם הן קיימות בבית הפרטי שלכם, בבתים של אחרים או במתחמים מסחריים, משמשות בעיקר לזיהוי של אדם שמבקש להיכנס לתוך המתחם. מדובר בעצם על מעין קו הגנה ראשון, שדרכו אתם גם יכולים לחסום את המתחם שלכם מפני אורחים לא קרואים וגם לזהות את אלו שאתם מעוניינים לקבל בברכה. עם זאת, חשוב מאד לדעת כי המערכות של אינטרקום ובקרת כניסה עברו שינוי מהפכני במיוחד בשנים האחרונות. לא מדובר עוד על האינטרקום הישן אשר דרכו אתם מדברים עם האדם שנמצא למטה. היום, המערכות הללו מספקות לכם הרבה יותר נתונים מדויקים, ומאפשרת לכם לשלוט על המצב בצורה טובה יותר.

 

מה המערכות מספקות כיום?

ראשית, מערכות של אינטרקום ובקרת כניסה מגיעות כיום בפורמט דיגיטלי ונוח במיוחד, בדגש על התאמה לבניינים שבהם יש לברור בין מספר משפחות או עסקים. במקום לוח ענק עם עשרות כפתורים, מדובר על צג דיגיטלי עם תפריט נוח לגלילה, כאשר האדם יכול לבחור את הדירה הנכונה או המשרד המתאים - ולצלצל אליו.

המרכיב השני והחשוב מאד של מערכות אינטרקום ובקרת כניסה הוא באפשרות לראות את פניו של האדם שמצלצל. הטכנולוגיה עצמה אמנם הקיימת עוד משלהי שנות ה 80, אך כיום מדובר על מערכות משוכללות פי כמה. אם במערכות הישנות היה מדובר על מצלמה בשחור - לבן עם טשטוש מסוים, הרי שהיום אתם מקבלים תמונה צבעונית וחדה במיוחד של האדם אשר מצלצל אליכם. כך, אתם יכולים למנוע מצבים שבו גורם מתחזה מסוים מבקש להיכנס לתוך הבניין שלכם. הדבר נכון לכל המתחמים באשר הם - דרך בניינים פרטיים, דרך מבני משרדים ועד למבנים ציבוריים של משרדים ממשלתיים.

שכלול נוסף של מערכות אינטרקום ובקרת כניסה הוא ביכולת שלכם לתת מענה לא רק דרך האינטרקום בתוך הבית שלכם, אלא גם דרך הטלפון שלכם. יש מערכות אשר יכולות ליצור קשר עם טלפון נייח או עם טלפון נייד. הדבר מאפשר לכם לדעת בכל שלב מי מנסה להגיע לתוך המתחם שלכם ואף ליצור עימו קשר. הדבר מושלם בין השאר להורים שמשאירים את הילדים שלהם לבד בבית ורוצים להיות בטוחים שאף גורם זר לא מנסה לצלצל כאשר הילדים נותרים בדירה. עם זאת, המערכת מתאימה לא רק למתחמים פרטיים. גם מתחמים מסחריים או ציבוריים יכולים ליהנות מהיתרון של חיבור לקו טלפון, בעיקר כאשר מדובר על אנשים בתוך המתחם שמעוניינים ליצור קשר עם דרג מסוים.

 

לקבל את הביטחון הטוב ביותר

מערכות של אינטרקום ובקרת כניסה כוללות כאמור מספר גבוה של רכיבים שמאפשר לכם לדעת שאתם מוגנים היטב. יש לזכור כי כיום יכולת הזיהוי היא טובה פי כמה. אתם יכולים לשמוע בצורה ברורה וחדה את הקול של האדם השני שרוצה להיכנס למתחם. אתם יכולים גם לראות אותו בצורה ברורה, ומדובר על יתרון משמעותי. מומלץ בחום לרכוש מערכות של אינטרקום ובקרת כניסה בהתאם לצרכים שלכם, ולקבל המלצות מאנשי המקצוע.

ליעוץ ראשוני חינם חייגו - 0508541640