מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה בקריות?

מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה בקריות?

אזור הקריות הוא אזור שהולך ומתפתח, ונחשב היום כאזור אשר שייך למטרופולין של חיפה. באזור הקריות, אין רק מגורי פרברים, אלא גם מרכזים מסחריים שונים וכן אזורי תעשייה שונים. לכן, יותר ויותר מתחמים צריכים להתקין מצלמות אבטחה בקריות. השאלה היא כמובן, איך בוחרים את התצורה של מצלמות אבטחה בקריות? אילו מצלמות יש בכלל להתקין? איך אפשר להתאים את הפתרון הטוב ביותר לצרכים של המתחם שלכם? במאמר זה, תוכלו להבין את כל מושגי הבסיס בעולם של מצלמות אבטחה, ותבינו מהו הפתרון הטוב ביותר למתחם שלכם.

 

כל ההחלטות שצריך לקבל

השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם, היא איזו כמות של מצלמות אבטחה בקריות עליכם להתקין. האם מדובר על מצלמה אחת? על ארבע מצלמות, או על 20 מצלמות? רוב המערכות יכולות לתמוך בכמות שנעה בין מצלמה אחת לבין 70 מצלמות שונות. עם זאת, יש לקחת בחשבון שככל שהמערכת שלכם צריכה לתמוך ביותר מצלמות, כך החומרה שלה צריכה להיות משוכללת וחזקה יותר.

עוד דבר שיש לקבוע בעת שאתם מתקינים מצלמות אבטחה בקריות היא באשר למרחק הצילום. כעיקרון, רוב מצלמות האבטחה הן סטטיות, ונותרות במרחק קבוע ממושא הצילום. השאלה היא כמובן מהו המרחק שיעיל עבורכם? יש מצלמות בעלות עדשה רחבה מאד, אשר מתאימות לצילומים במרחק גדול למדי. מצלמות אלו יכולות לכסות שטח גדול יחסית, והן יעילות בעיקר לצרכי ביטחון. לעומת זאת, מצלמות אבטחה בקריות שיספקו לכם תקריב גבוה, כוללות עדשה ממוקדת יותר. המצלמות הללו מתאימות יותר לצורך מניעת גניבות. חשוב גם לציין כי יש מצלמות אבטחה בקריות אשר יכולות לעבוד בטווחי מרחק משתנים בשידור חי. עם זאת, מצלמות אלו הן יקרות יותר, ויש לקחת זאת בחשבון.

עוד מרכיב שחשוב מאד להתייחס אליו, הוא התשתית של המצלמות עצמן. אתם יכולים לבחור בין שני סוגי תשתית: תשתית קווית או תשתית אלחוטית. חשוב מאד לציין את היתרונות של כל שיטה. מצד אחד, התשתית הקווית עבור מצלמות אבטחה בקריות מאפשרת לכם לקבל תמונות באיכות גבוה היותר. עם זאת, מצלמות אלחוטיות מונעות מכם את הסיבוך של כבלים וחוטים שונים אשר יקשרו בין המצלמה לבין המערכת וכך הן מאפשרות יותר ניידות. בסופו של יום, כדאי לפנות לחברה שמספקת מצלמות אבטחה בקריות ולהתייעץ עימה באשר לתשתית הטובה ביותר למתחם שלכם.

 

באיזה תנאים אתם מצלמים?

כשאתם מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה בקריות יש לקחת בחשבון גם את הסביבה שאותה אתם מצלמים. כך למשל, אם מדובר על מתחמים שיש לצלם גם בלילה כאשר המתחם עצמו סגור וללא תאורה, יש לרכוש מצלמות אבטחה אשר יספקו לכם ראיית אינפרא אדום, כך שהן יזהו גם דמויות בחושך.

נוסף על כך, יש הבדל משמעותי בין מצלמות אבטחה בקריות אשר משמשות לצילומי פנים, לבין אלו שמשמשות לצילומי חוץ. במידה והמצלמה נמצאת במתחם חיצוני, רצוי שיהיו לה הגנות יעילות מפני אבק וחול, וכן שיהיה להן מגן מפני שריטות ומכות.

ליעוץ ראשוני חינם חייגו - 0508541640